Pratite nas na društvenim mrežama

Front page

Novosti

Raspored - Opća pedagogija

Monday, 28 October 2019 18:28

Studijske grupe kampusa u Rodoču ima će predavanja iz Opće pedagogije četvrtkom u 15:30 sati, a vježbe utorkom u 11 sati.

 

Glazbena umjetnost Read more ...


Raspored za 4./5.11.2019. - Igor Tatarević, v.asist.

Monday, 28 October 2019 18:24

Ponedjeljak, 4.11. 2019.

10:00-13:00 – Orkestar – u prostorijama Simfonijskoga orkestra Mostar u Kosači

Predavanja u Kampusu Rodoč

14:00-15:30 – Osnove kompozicije 1 (5.god.)

15:30-17:00 – Dirigiranje 3 (2.god.)

17:00-18:30 – Sviranje partitura 1 (3. god.)

Utorak, 5. 11. 2019.

08:00-09:30 – Dirigiranje 3 (2. god.)

09:30-11:00 – Sviranje partitura 3 (4. god.)

11:00-13:00 – Osnove kompozicije 1 (5. god.)

Glazbena umjetnost Read more ...


Raspored - mr.art. Amela Plosko, doc.

Monday, 21 October 2019 12:03

08:00 – Zlatko Zrno

08:30 – Monika Grubišić Čabo

09:00 – Antonio Dominiković

09:30 – Pere Tokić

10:00 – Ivana Džeba

10:30 – Robert Dabarčić

11:00 – Marijo Berišić

11:30 – Paula Majčica

12:00 – Marijo Puljić

12:30 – Sandro Kršlak

13:00 – Domagoj Sušac

13:30 – Duje Masnić

14:00 – Marko Grbavac

14:30 – Karla Radoš

15:00 – Sara Marlot

15:30 – Mateja Mišković

15:30-17:00 – Osnove tehnike klavira

Glazbena umjetnost Read more ...


Raspored - v.asist. Dubravka Zelenika Miličević

Saturday, 19 October 2019 10:06

Klavir-obligatno

PONEDJELJAK

14:00 – Denis Burić

14:30 – Ilija Soldo

15:00 – Roko Dropuljić

15:30 – Luka Brčić 

16:00 – Emma Raguž

16:30 – Dario Raguž 

17:00 – Nikola Konta 

17:30 – Magdalena Jurić

18:00 – Antonija Kasalo

18:30 – Bartol Pelajić

19:00 – Jurica Kristo.   

SRIJEDA

08:30 – Iva Kraljević

09:00 – David Glibo

09:30 – Ana  Topić

10:00 – Martina Zeljko

10:30 – Marija Paponja

11:00 – Marija Budimir

11:30 – Iva Prskalo

12:00 – Matea Čavar

12:30 – Marko Petković

13:00 – Teo Jurjevic

13:30 – Jakov  Grizelj

14:00 – Mateja Čolak 

14:30 – Stjepan Jelica

Glazbena umjetnost Read more ...


Raspored - Silvia Vukojević

Friday, 18 October 2019 09:19
SRIJEDA - uč. 027 i 108
14.00 - SESAR Jelena, klavir
14.30 - ORŠOLIĆ Ivana, klavir
15.00 - ZUBAC Nika-korepeticija
15.45 - ĆORUŠA Josipa- korepeticija
16.30 - PALAC Josipa, klavir
17.00 - POPADIĆ Stipe, klavir
17.30 - VLAJČIĆ Ivan, klavir
18.00 - ČOLAK Katarina, klavir

Glazbena umjetnost Read more ...