Razredna nastava - Orašje

Raspored predavanja za zimski semestar, Razredna nastava Orašje 2019./2020.

Raspored predavanja za zimski semestar, Razredna nastava Orašje 2019./2020.

logo hr

 

 

        listopad
 Datum Naziv kolegija Vrijeme održavanja Profesor
 11.10.2019. Likovna kultura (druga godina) 13:00-17:00 mr.art. Trpimir Grgić
 12.10.2019.  Likovna kultura (druga godina)  09:00:-12:00  mr.art. Trpimir Grgić
17.10.2019. Pedagoška psihologija (druga godina) 15:30 ddr.sc. Lidija Pehar, red.prof.
17.10.2019. Glazbena kultura (treća godina) 17:00-19:00 dr.sc. Lidija Vladić-Mandarić, doc.
18.10.2019. Metodika glazbene kulture 1 (treća godina) 10:00-12:00 dr.sc. Lidija Vladić-Mandarić, doc.
24.10.2019. Instrumentalni praktikum (druga godina) 09:00-12:00 dr.sc. Marina Bazina
24.10.2019. Prirodoslovlje (četvrta godina) 09:00-12:00 i od 14:00-19:00 Marko Živko, v.asist.
24.10.2019. Pedagoška psihologija (druga godina) 14:00-19:00  Vanja Topić, asist.
25.10.2019. Instrumentalni praktikum (druga godina) 08:00-10:30 dr.sc. Marina Bazina
25.10.2019. Prirodoslovlje (četvrta godina) 08:00-11:00 Marko Živko, v.asist.
25.10.2019. Pedagoška psihologija (druga godina) 10:30-13;00 Vanja Topić, asist.
25.10.2019.

Metodika nastave prirode i društva 2 (prva godina

diplomskog studija, konzultativno)

11:00-13:00 Marko Živko, v.asist.
28.10.2019. Osnove pedagoške statistike (

prva godina

diplomskog studija, konzultativno)

17:00 dr.sc. Branko Rafajac, red.prof.
                                                                 studeni
05.11.2019. Metodika hrvatskog jezika 1 (četrvta godina konzultativno) 16:00 dr.sc. Marko Tokić
 06.11.2019. Pedagoška psihologija (druga godina)  14:00 ddr.sc. Lidija Pehard, red.prof.
 06.11.2019.  Metodika hrvatskog jezika 3 (prva godina diplomskog studija konzultativno) 16:00 dr.sc. Marko Tokić, doc.
 07.11.2019.  Svjetska knjizevnost (četrvta godina konzultativno)
 09:00  dr.sc. Marko Tokić,doc.
 20.11.2019.  Filozofija znanosti (četrvta godina, sluša se u zimskom semestru)  09:00-15:00 i od 16:00-19:00  dr.sc. Zoran Primorac, red.prof.
20.11.2019. Obiteljska pedagogija (druga godina) 16:00-19:30 Katarina Šimić, doc.
20.11.2019. Metodika nastave matematika 1 (treća godina) 16:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, izv.prof.
 21.11.2019.  Filozofija znanosti (četrvta godina, sluša se u zimskom semestru)  09:00-14:00  dr.sc. Zoran Primorac, red.prof.
21.11.2019. Matematika 1 (druga godina) 10:30-17:00 dr.sc. Ljiljanka Kvesić, izv.prof.
 21.11.2019.  Obiteljska pedagogija (druga godina)  17:00-19:30  dr.sc. Katarina Šimić,doc.
 21.11.2019. Metodika nastave matematike 3 (četvrta godina)  09:00  dr.sc. Ljiljanka Kvesić, izv.prof.
 22.11.2019.  Matematika 1 (druga godina)  09:00  dr.sc. Ljiljanka Kvesić, izv.prof.

 22.11.2019.

(otkazano)

 Medijska kultura (četvrta godina) (otkazano) 09:00 (otkazano)  dr.sc. Maja Lasić, doc.(otkazano)
26.11.2019. Tjelesna i zdravstvena kultura 3 (druga godina) 17:30-18:30 dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.
26.11.2019. Osnove kineziologije (druga godina) 16:00-17:30 dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.
26.11.2019. Tjelesna aktivnost i zdravlje (druga godina) 18:30-19:30 dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.
27.11.2019. Tjelesna aktivnost i zdravlje (druga godina) 10:00-11:00 dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.
27.11.2019. Tjelesna i zdravstvena kultura 3 (druga godina) 11:00-12:00 dr.sc. Ivana Čerkez Zovko,doc.
27.11.2019. Metodika tjelesne i zdravstvene kulture 2 (treća godina, konzultativno) 11:00-12:00 dr.sc. Miran Pehar,doc. 
 28.11.2019.  Likovna radionica (treća godina) 16:00-19:30 dr.sc. Mario Šunjić,doc.
 29.11.2019.  Likovna radionica (treća godina)  09:00-13:00 i od 15:00-19:00  dr.sc. Mario Šunjić,doc
 30.11.2019.  Metodika nastave likovne kulture 2 (treća godina, konzultativno) 09:00  dr.sc. Mario Šunjić,doc
                                                                   prosinac
02.12.2019. Pregled novije hrvatske književnosti (treća godina, konzultativno) 09:00-12:00 dr.sc. Šimun Musa, red.prof.
02.12.2019. Mediji i zaštita maloljetnika (četvrta godina sluša se u zimskom semestru) 09:00-12:45 i od 14:30-19:00 dr.sc. Ilija Musa, doc.
02.12.2019. Književnost za mladež (treća godina, konzultativno) 15:00-18:00 dr.sc. Šimun Musa, red.prof.
03.12.2019. Mediji i zaštita maloljetnika (četvrta godina sluša se u zimskom semestru) 08:30-15:30 dr.sc. Ilija Musa, doc.
06.12.2019. Likovna kultura (druga godina) 09:00-13:00 mar.art. Trpimir Grgić
 07.12.2019. Didaktika (druga godina, kolegij se sluša u zimskom semestru) 09:00-12:00 Anita Imre, v.asist.
 09.12.2019. Etika (druga godina) 15:00-19:30 Martina Musa, asist.
 09.12.2019.  Etika (druga godina)  12:00-15:00  Martina Musa, asist.
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
                                                                    siječanj
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
Učitavam...