Predškolski odgoj - Orašje

Raspored predavanja za zimski semestar 19/20, Predškolski odgoj Orašje

Raspored predavanja za zimski semestar, Predškolski odgoj Orašje 2019./2020.

logo hr

 

        listopad
 Datum Naziv kolegija Vrijeme održavanja Profesor
10.10.2019. Metodika likovne kulture 3 (treća godina) 16:00-19:00 mr.art Trpimir Grgić
11.10.2019 Metodika likovne kulture 3 (treća godina) 09:00-12:00 mr.art Trpimir Grgić
11.10.2019. Koncepcije i pristupi u predškolskom odgoju (druga godina) 09:00-11:30 Anita Imre, v.asist
11.10.2019. Metodika predškolskog odgoja 2 (treća godina) 12:00-17:00 Anita Imre, v.asist
11.10.2019. Likovna kultura s metodikom (druga godina) 13:00-17:00 mr.art Trpimir Grgić
12.10.2019. Likovna kultura s metodikom (druga godina) 09:00-12:00 mr.art Trpimir Grgić
17.10.2019.

Uvod u razvojnu psihologiju i pedagoška psihologija (prva i druga godina

svi trebaju doći)

 

15:30 ddr.sc. Lidija Pehar, red.prof.
18.10.2019. Metodika glazbene kulture 1 (druga godina) 10:00-12:00  dr.sc. Lidija Vladi-Mandarić,doc.
24.10.2019. Uvod u razvojnu psihologiju (prva godina) 09:00-12:00 Vanja Topić, asist.
24.10.2019. Pedagoška psihologija (druga godina) 14:00-19:00 Vanja Topić, asist.
 24.10.2019.  Glazbena kultura s praktikumom (prva godina) 14:00-19:00 dr.sc. Marina Bazina
 25.10.2019.  Glazbena kultura s praktikumom (prva godina)  10:30-13:00  dr.sc. Marina Bazina
 25.10.2019.  Uvod u razvojnu psihologiju (prva godina)  08:00-10:30  Vanja Topić, asist.
25.10.2019. Pedagoška psihologija (druga godina) 13:30-13:00 Vanja Topić, asist.
 28.10.2019.  Osnove pedagoške statistike (

prva godina

diplomskog studija, konzultativno)

 16:00 dr.sc. Branko Rafajac, red.prof.
31.10.2019. Metodika predškolskog odgoja 2 (treća godina) 09:00-12:00 Anita Imre, v.asist
31.10.2019. Koncepcije i pristupi u predškolskom odgoju (druga godina) 12:00-18:00 Anita Imre, v.asist
       
       
                                                                 studeni
 05.11.2019.  Predškolska pedagogija 2 (druga godina)  09:00-15:00 i od 16:00-19:00  Tanja Zelenika, asist.
 05.11.2019.  Filozofija odgoja i obrazovanja (prva godina)  09:00-15:00  Martina Musa, asist.
05.11.2019. Metodika hrvatskog jezika 2 (treća godina) 09:00-15:00 dr.sc. Marko Tokić, doc.
 05.11.2019. Ademsko pisanje (prva godina)
 16:00-19:00  Martina Musa, asist.
 06.11.2019.  Predškolska pedagogija 2 (druga godina)  08:00-12:00  Tanja Zelenika, asist.
06.11.2019. Metodika hrvatskog jezika 2 (treća godina) 09:00-15:00 dr.sc. Marko Tokić, doc
 06.11.2019.  Akademsko pisanje (prva godina)  08:00-11:00  Martina Musa, asist.
 06.11.2019.  Uvod u razvojnu psihologiju (prva godina)  11:00  ddr.sc. Lidija Pehar, red.prof.
 06.11.2019.  Pedagoška psihologija (druga godina)  14:00  ddr.sc. Lidija Pehar, red.prof.
 07.11.2019.  Metodika hrvatskog jezika 2 (treća godina)  16:00-19:00 dr.sc. Marko Tokić,doc.
 08.11.2019.  Metodika hrvatskog jezika 2 (treća godina)  09:00-15:00  dr.sc. Marko Tokić,doc.
15.11.2019. Osnove Informatike (prva godina) 15:00-19:30 dr.sc. Tonćo Marušić, izv.prof.
16.11.2019. Osnove Informatike (prva godina) 09:00-12:00 dr.sc. Tonćo Marušić, izv.prof.
 20.11.2019.  Filozofija znanosti (prva godina dilpomskog studija) 09:00-15:00 i do 16:00-19:00  dr.sc. Zoran Primorac, red.prof.
20.11.2019.(odgođeno) Lutkarstvo i scenska kultura (druga godina) (odgođeno) 16:00-19:30 (odgođeno) dr.sc. Maja Lasić, doc.(odgođeno)
20.11.2019. Obiteljska pedagogija (treća godina) 16:00-19:30 dr.sc. Katarina Šimić, doc.
21.11.2019.(odgođeno) Lutkarstvo i scenska kultura (druga godina) (odgođeno) 09:00-13:00 i od 15:00-19:00 (odgođeno) dr.sc. Maja Lasić, doc.(odgođeno)
 21.11.2019.   Filozofija znanosti (prva godina dilpomskog studija)  09:00-14:00  dr.sc. Zoran Primorac, red.prof.
21.11.2019. Obiteljska pedagogija (treća godina) 09:00-15:00 dr.sc. Katarina Šimić, doc.
21.11.2019 Metodika rada s djecom s posebnim potrebama (četvrta godina) 17:00 dr.sc. Katarina Šimić, doc.
22.11.2019. Partnerstvo obitelji i odgojno-obrazovnih ustanova (prva godina diplomskog studija, konzultativno) 10:30 dr.sc. Katarina Šimić, doc.
26.11.2019. Tjelesna i zdravstvena kultura 1 (prva godina) 16:00-17:30 dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.
26.11.2019. Metodika tjelesne i zdravstvene kulture 1 (druga godina) 16:00-17:15 dr.sc. Miran Pehar,doc.
26.11.2019. Metodika tjelesne i zdravstvene kulture 3 (treća godina) 17:15-18:30 dr.sc. Miran Pehar,doc.
26.11.2019. Tjelesna i zdravstvena kultura 3 (druga godina) 17:30-18:30 dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.
26.11.2019. Tjelesna aktivnost i zdravlje (treća godina) 18:30-19:30 dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.
27.11.2019. Tjelesna i zdravstvena kultura 1 (prva godina) 10:00-11:00 dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.
27.11.2019. Metodika tjelesne i zdravstvene kulture 1 (druga godina) 10:00-11:00 dr.sc. Miran Pehar,doc.
27.11.2019. Tjelesna aktivnost i zdravlje (treća godina) 10:00-11:00 dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.
27.11.2019. Metodika tjelesne i zdravstvene kulture 3 (treća godina) 11:00-12:00 dr.sc. Miran Pehar, doc.
27.11.2019. Tjelesna i zdravstvena kultura 3 (druga godina) 11:00-12:00 dr.sc. Ivana Čerkez Zovko, doc.
28.11.2019. Likovna radionica (treća godina, sluša se u zimskom semestru) 16:00-19:30 dr.sc. Mario Šunjić, doc.
29.11.2019. Likovna radionica (treća godina, sluša se u zimskom semestru) 09:00-13:00 i od 15:00-19:00 dr.sc. Mario Šunjić, doc.
                                                                   prosinac
02.12.2019. Hrvatski jezik (prva godina) 09:00-12:45 i od 14:30-19:30 dr.sc. Marija Musa,prof.
02.12.2019. Mediji i zaštita maloljetnika (druga godina, sluša se u zimskom semestru) 09:00-12:45 i 14:30-19:00 dr.sc. Ilija Musa, doc.
02.12.2019. Medijski prikaz maloljetnika (prva godina diplomskog studija, konzultativno) 16:00 dr.sc. Ilija Musa, doc.
03.12.2019. Dječja književnost 2 (četvrta godina, konzultativno) 09:00-12:00 dr.sc. Šimun Musa, red.prof.
03.12.2019. Mediji i zaštita maloljetnika (druga godina, sluša se u zimskom semestru) 08:30-15:30 dr.sc. Ilija Musa, doc.
03.12.2019. Hrvatski jezik (prva godina) 08:30-15:30 dr.sc. Marija Musa,prof.
05.12.2019. Metodika likovne kulture 3 (treća godina) 15:30 mr.art Trpimir Grgić
 05.12.2019.  Metodika predškolskog odgoja 2 (treća godina)  16:00-19:00  Anita Imre, v.asist.
 06.12.2019.  Metodika predškolskog odgoja 2 (treća godina, aktivnosti u vrtiću)  09:00-13:00 Anita Imre, v.asist.
06.12.2019. Likovna kultura s metodikom (druga godina) 09:00-13:00 mr.art Trpimir Grgić
06.12.2019. Metodika likovne kulture 3 (treća godina) 13:00-16:30 mr.art Trpimir Grgić
 06.12.2019.  Koncepcije i pristupi u predškolskom odgoju (druga godina)  14:00-19:00  Anita Imre, v.asist.
06.12.2019. Osnove informatike (prva godina) 17:00-19:00 dr.sc. Zeljko Marušić, v.asist.
07.12.2019. Likovna kultura s metodikom (druga godina) 09:00-12:00 mr.art Trpimir Grgić
 07.12.2019.  Didaktika (četvrta godina,konzultativno)  09:00  Anita Imre, v.asist.
07.12.2019. Integrirani predškolski odgoj (prva godina diplomskog studija, konzultativno) 09:30 Anita Imre, v.asist.
07.12.2019. Projektno učenje u dječjem vrtiću  (prva godina diplomskog studija, konzultativno)  09:30 Anita Imre, v.asist.
 09.12.2019.  Predškolska pedagogija 1 (prva godina) 15:00-19:30  Tanja Zelenika, asist.
09.12.2019. Etika (druga godina) 15:00-19:30 Martina Musa, asist.
10.12.2019. Filozofija odgoja i obrazovanja (prva godina) 09:00-12:00 Martina Musa, asist.
 10.12.2019.  Predškolska pedagogija 2 (druga godina)  09:00-12:00  Tanja Zelenika, asist.
10.12.2019. Etika (druga godina) 12:00-15:00 Martina Musa, asist.
 10.12.2019.  Predškolska pedagogija 1 (prva godina)  12:00-15:00  Tanja Zelenika, asist.
                                                                    siječanj
16.01.2020. Likovna kultura s metodikom (druga godina) 15:30-17:30 mr.art, Trpimir Grgić
16.01.2020 Metodika likovne kulture 3 (treća godina) 17:30-19:30 mr.art, Trpimir Grgić
17.01.2020. Likovna kultura s metodikom (druga godina) 09:00-13:00 mr.art, Trpimir Grgić
17.01.2020 Metodika likovne kulture 3 (treća godina) 13:00-16:30 mr.art, Trpimir Grgić
18.01.2020 Osnove Informatike (prva godina) 09:00-11:00 dr.sc. Željko Marušić
18.01.2020. Likovna kultura s metodikom (druga godina) 09:00-10:00 mr.art, Trpimir Grgić
18.01.2020. Metodika likovne kulture 3 (treća godina) 10:00-11:00 mr.art, Trpimir Grgić
20.01.2020. Glazbena kultura s praktikumom (prva godina) 16:00-19:30 dr.sc. Marina Bazina
20.01.2020. Metodika nastave tjelesne i zdravstvene kulture 1 (druga godina) 16:00-19:30 dr.sc. Miran Pehar, doc.
20.01.2020. Tjelesna aktivnost i zdravlje (treća godina) (odgođeno) 16:00-19:30 (odgođeno) dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.
21.01.2020. Glazbena kultura s praktikumom (prva godina)
09:00-13:00 i od 15:00-19:00 dr.sc. Marina Bazina
21.01.2020. Tjelesna aktivnost i zdravlje (treća godina) (odgođeno) 09:00-15:00 (odgođeno)  dr.sc. Marin Ćorluka, izv.prof.
21.01.2020. Metodika nastave tjelesne i zdravstvene kulture 1 (druga godina) 09:00-14:00 dr.sc. Miran Pehar, doc.
21.01.2020. Metodika nastave tjelesne i zdravstvene kulture 3 (treća godina) 15:00-19:00 dr.sc. Miran Pehar, doc.
 23.01.2020  Koncepcije i pristupi u predškolskom odgou, predrok (druga godina) 15:30-16:15 Anita Imre, v.asist.
23.01.2020. Filozofija odgoja i obrazovanja (prva godina)  16:00-17:30 Martina Musa,asist.
23.01.2020. Engleski jezik u struci 1 (četvrta godina)  16:00-19:00 dr.sc. Milea Ajduk-Kurtović, doc.
23.01.2020. Akademsko pisanje (prva godina)  17:30-19:30 Martina Musa,asist.
 23.01.2020  Metodika predškolskog odgoja 2 , predrok i izlaganje aktivnosti iz vrtića (treća godina) 16:15-19:00 Anita Imre, v.asist.
24.01.2020. Etika (druga godina)  10:00 Martina Musa,asist.
24.01.2020. Engleski jezik (prva godina)  09:00-14:30 dr.sc. Milea Ajduk-Kurtović, doc.
 24.01.2020  Didaktika, predrok (četvrta godina)  09:00-09:45  Anita Imre, v.asist.
 24.01.2020  Projektno učenje, predrok (1 godina diplomskog studija) 09:45-10:00  Anita Imre, v.asist.
 24.01.2020  Integrirani predškolski kurikulum, predrok (1 godina diplomskog studija)  10:00-10:45  Anita Imre, v.asist.
 24.01.2019. Metodika glazbene kulture 1 (druga godina) 10:00-12:00 dr.sc. Lidija Vladić -Mandarić,doc.
 28.01.2020.  Osnove informatike (prva godina) 15:00-19:00  dr.sc. Tonćo Marušić, izv.prof.
 29.01.2020.  Osnove informatike (prva godina)  09:00-12:00  dr.sc. Tonćo Marušić, izv.prof.
30.01.2020. Uvod u razvojnu psihologiju (prva godina) 16:00-19:30 Vanja topić, asist.
31.01.2020. Pedagoška psihologija (druga godina) 09:00-15:00 i od 16:00-19:00 Vanja topić, asist.
01.022020. Pedagoška psihologija (druga godina) 09:00-12:00 Vanja topić, asist.
 10.02.2020.

Filozofija znanosti (prva godina dilpomskog studija)

 09:00-14:00 i od 15:00-19:00  dr.sc. Zoran Primorac, red.prof.
 11.02.2020.  Filozofija znanosti (prva godina dilpomskog studija)  09:00-14:00  dr.sc. Zoran Primorac, red.prof.
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


Pročelnik studija

{{ procelnik.o_ime + " " + procelnik.o_prezime }}

{{ procelnik.sz_naziv }}
Tel. {{ procelnik.oo_broj_telefona }}
Ured {{ procelnik.oo_broj_ureda }}
{{ procelnik.o_email }}
Učitavam...